Храна Shears, Кујна Ножици Санитарен и Здрава за Кујна

Храна Shears, Кујна Ножици Санитарен и Здрава за Кујна

Залиха
DEN 280.56
Износ:

Малку serrated рабови, не се лизга сечење, ергономски дизајн, лак погоден за рака форма на дебел материјал, удобен зафат. Парична казна изработка, висока цврстина ножеви се обезбеди помазна сечење ефект, прилагодлив завртки лесно можат да бидат построги, лесни и лесен за контрола, со цел да се постигнат најдобри резултати. Монтажни дизајн, кој се одвојува за чистење, повеќе темелно чистење, заштеда на време и труд‑заштеда, санитарен и здрави.

Декларирани својства

Item Type:
Kitchen Scissors
Material:
3RC13 Steel+PP+TPR
Weight:
Approx. 150g/5.3oz
Color:
White Green
Package List:
1 x Scissors :
Wipe dry after washing for easy storage and prolong service life. :

Најдобри предлози