ZHONGZHI Живина Shears, Тешки Кујна Shears, за Сечење на Пилешко, Живина, Коска, Месо, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ножици, со Пролетта Натоварени Рачка

ZHONGZHI Живина Shears, Тешки Кујна Shears, за Сечење на Пилешко, Живина, Коска, Месо, од Нерѓосувачки Челик

Залиха
DEN 1089.60
Износ:

Се СПРАВИ со ДИЗАЈН Добро дизајниран удобна рачка, одговара на вашата рака, ова го прави лесно за вас да се користи ножици.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА Пролет-натоварени начин на употреба, лесно може да се намали дури и храна за лево раце луѓе.Не треба да се користи многу на сила.МАТЕРИЈАЛ БЕЗБЕДНОСТА Направени од не 'Рѓосувачки Челик, долго-траен и не е лесно да' рѓа, безбедни и здрави.Тоа е лесно да се мијат со вода и може да се закачи на јадица.ФУНКЦИЈАТА Долги и остри ножеви, ќе совршен shears за сечење месо.Може да се отсечени пилешко коски се лесно и без никаков напор.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ Сечилото Дебелина : 0.11 инчен/3 мм, се Справи со Должина : 3.5 инчен/8,89 см, Макс Отворен Ширина : 5.5 инчен/13.9 cm.Димензии : Должина : 9.5 инчи/24.1 см Ширина : 2.7 инчи/6,9 см Сечилото Дебелина : 0.11 инчи/3 mm Package се Вклучени : 1* Живина Shear Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 1 Pc Color : Како picture Detailed Големина : се Справи со Должина : 3.5 инчи/8.89 cm Max Отвори Ширина : 5.5 инчи/13.9 cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози