јас-Вода Класичен Витамин Ц Ароматични Туш Филтер Acacia

јас-Вода Класичен Витамин Ц Ароматични Туш Филтер Acacia

Залиха
DEN 431.76
Износ:

Ароматерапијата се Направи секојдневниот спа ден со додавање на претрупан уште не-надмоќна ароми за вашиот туш.Ние нудиме 5 релаксирачки ароми кои го прават луѓето од сите возрасти со нетрпение очекуваме да донесе туш.Отстрани Остаток на Хлор Многу снабдувањето со вода додадете хлор за да се направи вода за пиење, но ова е еден од главните виновници на сува, досадна изглед на кожата.Заличи на вашата кожа со туширање со филтрирана вода.Витамин Ц популарна козметички состојка која ги охрабрува еластичноста на кожата, стегање, и осветлувајќи.Вашата кожа ќе биде блескав секој пат кога ќе се излезе од туш.Кожата Moisturization Нашите филтри содржат природни moisturizers како што се мед и се напојува од млеко за да се задржи вашата кожа мека и мазна.Вие никогаш не ќе сакаат да се тушираат без iwater класичен филтри повторно!.

Декларирани својства

Најдобри предлози