Sartorius 17558-К Minisart Филтер, Polytetrafluoroethylene, Мал Скок Штекер Филтер, 0.2 хм, 15 mm (Пакување од 50)

Sartorius 17558-К Minisart Филтер, Polytetrafluoroethylene, Мал Скок Штекер Филтер, 0.2 хм, 15 mm (Пакување

Залиха
DEN 3980.64
Износ:

Тип На Производ : Лабораторија За Снабдување.Објектот Пакет Димензија : 9.4 cm L X9.4 см W X9.8 см Х Точка Пакет Тежина : 0.121 кг.Земја На Потекло : Германија.Minisart SRP : Подготвени за употреба единици со чиста и хемиски инертен Polytetrafluoroethylene (PTFE) мембрана за едноставна, брза и сигурна ултра чистење на малиот обем на примероци за HPLC или GC анализа.

Декларирани својства

Најдобри предлози