3dRose леќа Уметност од Florene - Африкански Градови Со Знаме - Слика на Макро Слика На Виолетова Космосот Цвет - 2 приклучок во штекер капак (lsp_325507_6)

3dRose леќа Уметност од Florene - Африкански Градови Со Знаме - Слика на Макро Слика На Виолетова Космосот Цвет

Залиха
DEN 334.80
Износ:

Димензии (во инчи) : 3.5 W x 5 Х Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Сликата на Макро Слика На Виолетова Космосот Цвет Светлина Прекинувач Поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Декларирани својства

Најдобри предлози