3dRose Сите Насмевки Уметност - Спорт и Хоби - Смешно Кул Гнасните Снешко Пријателе Snowmobiing Цртан филм - 2 приклучок во штекер капак (lsp_325549_6)

3dRose Сите Насмевки Уметност - Спорт и Хоби - Смешно Кул Гнасните Снешко Пријателе Snowmobiing Цртан филм -

Залиха
DEN 334.80
Износ:

Димензии (во инчи) : 3.5 W x 5 Х Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Смешни Кул Гнасните Снешко Пријателе Snowmobiing Цртан филм Светлина Прекинувач Поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Декларирани својства

Најдобри предлози