3dRose Печат Град - типографија - лопез и од неодамна буква К внатре розова, црвена и жолта боја сензација. - 2 приклучок во штекер капак (lsp_324805_6)

3dRose Печат Град - типографија - лопез и од неодамна буква К внатре розова, црвена и жолта боја сензација.

Залиха
DEN 334.80
Износ:

Димензии (во инчи) : 3.5 W x 5 Х Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Лопез и од неодамна буква К внатре розова, црвена и жолта боја сензација.Светлината Прекинувач Поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Декларирани својства

Најдобри предлози