3dRose Anne Marie Baugh - Божиќ - Симпатична Поларните Мечки и Дрвја Шема - 2 приклучок во штекер капак (lsp_325492_6)

3dRose Anne Marie Baugh - Божиќ - Симпатична Поларните Мечки и Дрвја Шема - 2 приклучок во штекер капак (lsp_325492_6)

Залиха
DEN 334.80
Износ:

Димензии (во инчи) : 3.5 W x 5 Х Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Симпатична Поларните Мечки и Дрвја Шема Светлина Прекинувач Поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Декларирани својства

Најдобри предлози