3dRose Печат Град - типографија - Nap Кралицата. Црни букви на бела позадина. - 2 приклучок во штекер капак (lsp_325084_6)

3dRose Печат Град - типографија - Nap Кралицата. Црни букви на бела позадина. - 2 приклучок во штекер капак

Залиха
DEN 334.80
Износ:

Димензии (во инчи) : 3.5 W x 5 Х Направени од силен, издржлив отпорно на гребење на метал.Вклучува појавување на завртки.Високо сјаен финиш.Лесно да се чисти.Нап Кралицата.Црни букви на бела позадина.Светлината Прекинувач Поклопец се направени од издржлив отпорен на гребење на метал дека нема да избледи, чип или кора.Одликувајќи се со високо сјаен финиш, заедно со појавување на завртки го прави овој покрие совршен завршувањето на допир.

Декларирани својства

Најдобри предлози