Не-Јо ЕЛ 115 18 Мерач Продолжен Усна Штрајк, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши 1-1/2 Ширина x 2-1/4 Висина (Пакување од 10)

Не-Јо ЕЛ 115 18 Мерач Продолжен Усна Штрајк, Сатен Нерѓосувачки Челик Заврши 1-1/2 Ширина x 2-1/4 Висина (Пакување

Залиха
DEN 931.20
Износ:

18 мерач продолжен усна штрајк.Сатенски нерѓосувачки челик заврши.Мерки 1-1/2-инчи ширина од 2-1/4-инчи висина.Ограничен 1 година гаранција.Не-Јо 18 мерач продолжен усна штрајк.Сатенски нерѓосувачки челик заврши.Мерки 1-1/2-инчи ширина од 2-1/4-инчи висина.Ограничен 1 година гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози