Скокни Јаже Скокање Јаже Скокнеш Јаже Брзина Јаже за Тренингот,Прилагодлив Метежот-Бесплатно со Топката Имајќи Кабел wirerope, Скокање Јажиња за Соодветност со sweatband Р

Скокни Јаже Скокање Јаже Скокнеш Јаже Брзина Јаже за Тренингот,Прилагодлив Метежот-Бесплатно со Топката Имајќи

Залиха
DEN 186.48
Износ:

/§§\【ПРИЛАГОДЛИВИ ЈАЖЕ】- 100% Метежот-слободниот Прилагодлив ПВЦ Обложен Челик Кабел.Јажето должина прилагодувач може да биде брзо и лесно да се прилагоди на вашиот саканата јаже скокнеш должина。. /§§\【ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА】-не ' Рѓосувачки челик топката лежишта се овозможи непречено ротација и обезбедува вашиот скок јаже може да се користи за редовни, интензивни вежби за цел живот。360 степени универзална имајќи ротација дизајн може да се спречи јажето од заплитане и knotting, ефикасно да се избегне инерција слабеењето и бидете на вашиот движење полесно。. /§§\【СОЛИДНА се СПРАВИ И ЛЕЖИШТА】-ABS, анти лизга црна зафат се справува со sweatband совршен за салата, дома, на отворено вежбање。Не се испреплетени поради трајни челични жици јаже опфатени со квалитетот слој。За фитнес, аеробик вежби, изработка на основни сила, согорување на калории, слабеење, џогирање, crossfit, bodybuilding, отпор, намалување на заморот。. /§§\【Се ЗАДРЖИ ЗДРАВ & ПОДОБРУВАЊЕ на МУСКУЛИТЕ】-Нашите лесен дизајн и удобноста се справува со намалување на притисокот на вашите раце, што ќе ви овозможи да се согоруваат калории и се во голема тренингот скокнеш или скокање без непотребна непријатност.Тоа е погоден за стари, тинејџерите ,деца, мажи, жени и Сите Возрасти & Нивоа на Вештини. /§§\【ФИТНЕС ЈАЖЕ】- Скокнеш е неверојатна кардио, климатизација и масти загуба вежба。 Зајакнете мускулите и да стигнат до врвот фитнес насекаде。.

Декларирани својства

Најдобри предлози