Скриена Камера Фото Рамка WiFi 1080P Шпион Камера Слика Рамка со Движење Откривање, Nanny Камери за Видео Камера за Дом/Канцеларија, Без Аудио

Скриена Камера Фото Рамка WiFi 1080P Шпион Камера Слика Рамка со Движење Откривање, Nanny Камери за Видео Камера

Залиха
DEN 1679.76
Износ:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Ексклузивни Фото Рамка Камера】Оваа 1080 P фото рамка камера изгледа како редовни фото рамка, со едноставни и деликатна дизајн, можете да го користите за да се заштити домашната совршено.Answer : ___________________________ Note : Аудио снимка не е вклучена поради политика. 【Во живо Стриминг Преку СТАН】Дали се чувствувате несигурен кога ќе лево вашите деца/миленици дома сам или да се грижите за странци кршење во вашиот дом кога сте надвор?Сега нашата уред дизајниран специјално за оваа цел, целосно ќе го отфрли вашите грижи. 【Движење Откривање & Предупредување за Известување】Можете да го вклучите/исклучите/ ја прилагодите чувствителноста детекција на движење според вашите потреби, сигнализација за известување ќе се турка на вашиот телефон додека движење е заробен. 【Широк Апликации】 Поддршка до 64 GB micro sd картичка, со најнапредните движење откривање технологија, оваа wifi шпион камера е одличен избор за подобрување на домашната безбедност, како дадилка камери, за проверка на вашите стари лица, бизнис партнери или живот партнер. 【Одлична Услуга & Tech-Поддршка】 12 месеци гаранција и животниот век на техничка поддршка, нудат бесплатна замена или гаранција за враќање на парите, ако не се задоволни со вашите примени фото рамка за скриена камера.

Декларирани својства

Најдобри предлози