Шпион Камера LTMADE 1296P 32G Скриена Камера Пенкало OV4689 Целосна Вистински 2К Ниско Осветлување 1080P Пенкало Камера Multfunction Пенкало DVR Cam

Шпион Камера LTMADE 1296P 32G Скриена Камера Пенкало OV4689 Целосна Вистински 2К Ниско Осветлување 1080P Пенкало

Залиха
DEN 2399.76
Износ:

OV4689 Целосна Вистински 2К Видео Резолуција Скриена Камера Со 20 Мега Пиксели.Убава Пенкало Дизајни.Многу Удобен Во Состанок, Интервјуа И Докази За Собирање, Активности На Отворено И Во Други Прилики.Клипови Може да се Отстранува Многу Зафатена, Ако Не Треба Да се Користи, Само До Клип,Леќи на Камерата Е Скриен.Промена на 720 P @60fps Динамична Професионална Пука За Преземање на Видео, Фотографија Со Детектор на Движење Функција.Едно-Копче Операција, Едноставни И Брзи За Да Правите Фотографии И Видеа.

Декларирани својства

Најдобри предлози