Статуата на буда Маслото Нордиските Постери и Отпечатоци Зен Дома Декорација Слон Религиозна Уметност Ѕидното Сликарство Дневна Соба High-end Маслото (Не Врамени,10x20 ?

Статуата на буда Маслото Нордиските Постери и Отпечатоци Зен Дома Декорација Слон Религиозна Уметност Ѕидното

Залиха
DEN 72.00
Износ:

Висок-квалитет мазна платно, трајни и користење на најнови и најсовремени бои за печатење со висока резолуција технологија во секое време да обезбеди јасни и живописни слики. ??Најдобар Подарок Идеја??Дајте му на вашиот љубов, семејство, соученици, колеги или пријатели голем подарок идеја. ??High-Definition Платно ??На high-definition платно уметност ѕид се печати во висока резолуција, и има неверојатен квалитет на слика и висок квалитет на платно, светла и светла боја, УВ отпор, висок квалитет на заштита на животната средина мастило.Тоа ќе биде уникатен ѕид декорација за декорација на вашиот простор. High-definition уметност микро-џет модерна платно печатење на уметнички дела, слики и фотографии се отпечатат на високо-квалитетни платно. ??Подготвен да се Откажам Слика??Црна кука е инсталиран на дрвени икони на секој панел, што е погодно за виси надвор од кутијата.Поради различни следи брендови, вистинските ѕид уметност боја може да биде малку поинаков од производот слика.Светла уметност ќе биде вашиот ѕид.Квалитет на услуга : купување на 100% задоволство гаранција! (Доколку имате било какви прашања, ве молиме пратете ни е-маил за прв пат, тоа ќе ни помогне да се разбере природата и за подобрување. ??Совршена Уметност Благодарност??Совршен слики за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, канцеларија, бар, итн.Совршен ѕид декорација сликарство репродукција печатење е погодна за дневна соба, спална соба, кујна, канцеларија, хотел, ресторан, канцеларија, бања, бар, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни e-mail што е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози