Esimen Прилагодливи Главата Рака Компатибилен за Oculus Потрагата 2 Елита Рака Главата Бенд, Удобност Пена Подлога за на Рака, Дизајн Рамнотежата на телесната Тежина, Нам

Esimen Прилагодливи Главата Рака Компатибилен за Oculus Потрагата 2 Елита Рака Главата Бенд, Удобност Пена Подлога

Залиха
DEN 861.12
Износ:

【Надградба го Замени Мета Потрагата 2 Елита Рака】На Прилагодливи Главата Рака обезбедува зголемена поддршка и да се одржува рамнотежа, намалување на главата притисок, спречува VR слушалки од лизга кога игри, значително подобрување на играчкото искуство. 【Погоден за различни главата видови】Главата Рака Адаптер донесува rotatable прилагодување метод, така што секој може да најде удобно агол, позади одговара тркала лесно се прилагодува стегање со брз пресврт за да ја прилагодите слушалки висина. 【Целосна Покриеност Кожа Главата на Перница】Супер лесен за чистење, направени од СТП Кожа со дише пенлив материјал.Намалување на главата притисок и лицето притисок ефикасно.Ние имаме зголемена големината на главата на перница, супер меки и удобни. 【Лесно да се Инсталира 】 Лесно да се инсталира и disassemblable, Совршена замена на Мета Oculus Потрагата 2 Елита Рака и оригиналниот мека рака. 【Ергономски Дизајн 】Зголемена поддршка и рамнотежа,Високо-квалитетна ABS пластика, со уникатен дизајн, поддршка главата подолго.Донесе извонредно искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози