AMVR VR Слушалки Заштитна Обвивка, Светло & Трајни Покритие за Oculus Судир S Додатоци, Спречување на Судири и Гребнатини (Црвено)

AMVR VR Слушалки Заштитна Обвивка, Светло & Трајни Покритие за Oculus Судир S Додатоци, Спречување на Судири

Залиха
DEN 527.76
Износ:

【Чувајте ги вашите Oculus Судир S Чисти и Отпорно на Гребење】На Oculus Судир S Школка за заштита може да се задржи вашата VR слушалки чисти и отпорна на триење, веќе не се грижите за вашиот омилен судир s слушалки се изгребани и soiled од страна на други објекти, прави да се чувствуваат поудобно и повеќе самодоверба за да уживајте во VR игри искуство и споделување на вашето семејство или пријатели. 【Патентиран Иновативниот Дизајн】На Судир S Слушалки Школка усвојува саќе шестоаголна форма дизајн, кој е и убава и добра за топлина дисипација, правење на вашиот oculus судир s изгледа многу кул. 【Светло & Трајни】На Oculus Школка е направен од високо-квалитет пластичен материјал.Не само тежината е многу мала, само 80g (2.8 мл), но, исто така, силни и издржливи.Школка е транспарентен и мазна, лесна за чистење, а може да се чистат со влажна крпа. 【Лесно да се Инсталира】треба Само 3 чекори успешно да ги инсталирате oculus судир s школка.Прво, отстранете ја оригиналната лице сунѓерот капак.Вториот чекор, отстранување на фиксни headband.Ако никогаш не сте се отстрани овој дел, можете да го погледнете го упатството.Третиот чекор, инсталирајте oculus судир s школка. 【Она што може да се Добие】1 * Заштитни Школка + 1 * Прирачник за Корисникот.Со 18 месеци на производот, гаранција и 24x7 пријателски услуги на клиентите.Ние сме многу среќни да добијат какви било информации за производот прашање.

Декларирани својства

Најдобри предлози