Левата Рака Контролер за Oculus Потрагата 2

Левата Рака Контролер за Oculus Потрагата 2

Залиха
DEN 1248.00
Износ:

Компатибилен со Oculus Потрагата 2 САМО.НЕ се Компатибилни со Oculus Потрагата 1. Се донесе вашата вистинска страна во виртуелни околини со овој ЕДИНСТВЕН контролор за Oculus Потрагата 2 генерација.Природни гестови и прст движење создаде чувство на вистинска страна присуство на повеќе реални, незаборавно, и тактилни VR.Ова е Oculus Потрагата додаток само.Oculus Потрагата 2 слушалки се продава одделно.Производот може да дојде во генерички кутија.

Декларирани својства

Најдобри предлози