VISOOM Еластичен Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 & Смисла - Најлон Спорт Јамка околу Рака Додатоци Ластичињата Smart Watch Бендови Замена за Мажи Жени

VISOOM Еластичен Бенд Компатибилен со Fitbit Обратно 3 & Смисла - Најлон Спорт Јамка околу Рака Додатоци Ластичињата

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Компатибилен со Обратно 3 &Смисла smartwatch.Уникатен Дизајн и Елегантен Стил : Со шарени ткаење шема дизајн, одлична мек материјал, како и високо-квалитетни рачно изработени, нашите еластична обратно 3 види рака е приоритет избор за разни прилики кои го прават вашиот обратно види изгледаат различно од секој друг и целосно да ја покажат својата личност!.КОМПАТИБИЛЕН УРЕД : Обратно 3 & Sense Ideal додатоци за многу прилики-Прекрасен и Соодветна еластична watchband е совршен за шопинг, клуб, партијата, танц, или покаже, тоа е исто така убав подарок за вашиот партнер, семејството, пријатели и колеги на Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, Пролетниот Фестивал, свадба годишнина, и други празници.Совршен за голем дар избор за Свадба, Роденден, Валентин' ден, Божиќ, Денот на Благодарноста, итн.-На полиестер еластична бенд претстава која сама по себе секојдневен стилови, athleisure носат, и тренингот опрема.Лесно да се Инсталира - спорт бенд Со брзо ослободување пролет барови, кои се заклучува врз види Интерфејс прецизно и сигурно, без алатка е потребно.Ова може да се Види бендот се чисти?-Оваа apple scrunchies види бендот е составен од Еластична Ткаени Полиестер и може да се мијат со рака.После миење, ве молиме да се исуши пред да го носи, така што за да биде удобно.Е ова одговара на мојот зглоб?-Не грижете се, една големина одговара на повеќето зглоб, 4.

Декларирани својства

Најдобри предлози