П-Грав Watchband, Компатибилен со Мали Apple Види 38mm / 40mm - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband Додаток // Лама Alpaca Cactuses Остава

П-Грав Watchband, Компатибилен со Мали Apple Види 38mm / 40mm - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Замена види бенд компатибилен со Apple Види 38 / 40 mm ( Сите Серија ).Големината : За Врвка За Околу Големината 5.3"-7.6".Материјал : Премиум СТП кожа.Инсталација : Нерѓосувачки Челик адаптери вклучени.Илјадници Дизајни на располагање, ве молиме посетете го П-ГРАВ продавница.

Декларирани својства

Најдобри предлози