П-Грав Watchband, Компатибилен со Fitbit Обратно, Обратно 2, Обратно Лајт - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband Додаток // Шарени Флип Апостолки Шема

П-Грав Watchband, Компатибилен со Fitbit Обратно, Обратно 2, Обратно Лајт - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака

Залиха
DEN 406.80
Износ:

Замена види бенд компатибилен со Fitbit Обратно, Обратно 2, Обратно Лајт.Големината : За Врвка За Околу Големината 5.3"-7.6".Материјал : Премиум СТП кожа.Инсталација : Доаѓа со 2 Брзо Ослободување Игли за лесна инсталација.Илјадници Дизајни на располагање, ве молиме посетете го П-ГРАВ продавница.П-Грав Watchband, Компатибилен со Fitbit Обратно , Обратно 2, Обратно Лајт - Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband Додаток // Шарени Флип Апостолки Шема.

Декларирани својства

Најдобри предлози