Mocodi 12 Пакет Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Бендови,Мека TPU Спорт Замена Wristband Додатоци Жени Мажи за Fitbit Смисла/Обратно 3 SmartWatch

Mocodi 12 Пакет Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Бендови,Мека TPU Спорт Замена Wristband

Залиха
DEN 359.76
Износ:

【Применлив Модел】 : Замена wristbands за Fitbit Смисла/Обратно 3 само, .Две големини : Мали одговара за 4.1" - 8.1"(105mm-205mm)зглобовите; Голем одговара за 5.7" - 9.6"(145mm-245mm)зглобовите. 【Кожата-Пријателски Материјал】:Mocodi Fitbit Смисла/Обратно 3 бендови се направени на флексибилни еластомер TPU водоотпорен материјал да ви донесе удобно носење искуство.Тоа не малку, бришење или иритираат вашата кожа. 【Генијален Дизајн】Надгради и подобри-изградена брзо ослободување иглички карактеристики стабилен и сигурен перформанси, две трајни затворач со рецка, која се заклучува на вашиот обратно 3 /Смисла да се види прецизно и сигурно. 【Мулти-боја Избори】 : Постојат различни бои за да го персонализирате вашиот Fitbit Обратно 3/Смисла бендови.Можете да изберете според облекување, секојдневно расположение, секојдневни активности, погодни за многу сцени, дури и сите видови на интензивни спортски, истакнам вашиот личен стил.Секоја боја е изгледаше како сосема нов види. 【Спортски Големи димензии за 5.7" - 9.6"(145mm-245mm)зглобовите.

Декларирани својства

Најдобри предлози