Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 (Мала Верзија 38/40/41 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд + Адаптери - Тропска Палма Лист Неонски

Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 (Мала Верзија 38/40/41 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток

Залиха
DEN 406.80
Износ:

Компатибилен со : Серијата од 7 ( 41mm), Серијата 6/5/4 (40mm), Серијата 3/2/1 (38mm), кој е МАЛА верзија на Apple се Види.Големината : врвка за околу големината 6.0 8,5 инчи.Вклучува 2 нерѓосувачки челик адаптери за лесна инсталација.Едноставно поставете ја бенд во адаптерот слот.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Многу дизајни на располагање, ве молиме посетете ја нашата продавница.Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 (Мала Верзија 38/40/41 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд + Адаптери - Тропска Палма Лист Неонски.

Декларирани својства

Најдобри предлози