Mocodi 8 Pack Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Бендови,Мека TPU Спорт Замена Wristband Додатоци Жени Мажи за Fitbit Смисла/Обратно 3 SmartWatch

Mocodi 8 Pack Бендови Компатибилен со Fitbit Смисла/Fitbit Обратно 3 Бендови,Мека TPU Спорт Замена Wristband

Залиха
DEN 239.76
Износ:

【Применлив Модел】 : Замена wristbands за Fitbit Смисла &Fitbit Обратно 3 само, .Две големини : Мали одговара за 4.1" - 8.1"(105mm-205mm)зглобовите; Голем одговара за 5.7" - 9.6"(145mm-245mm)зглобовите. 【Премиум Водоотпорен Материјал】 : На Fitbit Смисла Големи димензии за 5.7" - 9.6"(145mm-245mm)зглобовите.

Декларирани својства

Најдобри предлози