FFENFEI Тенок Бенд за Fitbit Luxe SmartWatch, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток Мала Големина (19cm) 4

FFENFEI Тенок Бенд за Fitbit Luxe SmartWatch, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување

Залиха
DEN 287.76
Износ:

Ние ќе ви обезбедиме прекрасно шопинг искуство.Можете да избор на шема која сакате да се покаже себе си,и замена wristband е многу погодна за мажи и жени, спортски, партии, бизнис, спиење или други активности.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Сите слики ќе има некоја боја разлика под различни светлосни и екранот. [Премиум Материјалот] : Ова за Fitbit Luxe види бенд е направен од мек материјал ви овозможува удобно носење искуство.Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Multicolor за да изберете боја на вашиот нараквица.

Декларирани својства

Најдобри предлози