iiteeology за Fitbit Блаже Бенд, Рамка за Домување + Јасно Сјајот TPU Мека Додаток Мали Голем Бенд за Fitbit Блаже Фитнес Види Бенд Жени - Бенд Црна/Сребрена + Рамка Црна

iiteeology за Fitbit Блаже Бенд, Рамка за Домување + Јасно Сјајот TPU Мека Додаток Мали Голем Бенд за Fitbit

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Компатибилен со Fibit Блаже Големи Мали, за повеќето зглобовите на 5.5 – 8.1 инчи (140mm-205mm).На fitbit блаже бенд е поврзан со рамка.Лесно да се инсталира.Јасно сјајот fitbit блаже бендот е составен од никаков отров, без мирис и животната средина-пријателски трајни мека TPU.Се чувствува удобно и флексибилни, ова fitbit блаже бенд со рамка е без штета за вашата кожа.Fitbit блаже бенд за жените - Завиткани сјајот во fitbit блаже рака го персонализирате вашиот fitbit блаже tracker совршено за отворен или затворен секојдневно носење.Три месеци надоместок или слободни замена, ако постои било каква квалитет прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на вашите коментари.Bling тенок и елегантен бенд со рамка, ќе добиете многу комплименти со овој бенд на вашиот зглоб.Големина на : Мали 5.5"-6.7" (140 мм-170 мм) Големи 6.7"-8.1" (170 мм-205 mm).Компатибилност : Само одговара за fitbit блаже smart watch.НЕ се вклопуваат во fitbit ionic или fitbit versa Occasions : Fitbit блаже бенд за жените може да се носат во многу прилика, како што се прави салата отворен или затворен, работат или страни, итн..Bling тенок и елегантен бенд со рамка, ќе добиете многу комплименти со овој бенд на вашиот wrist Size : Мали 5.5"-6.7" (140 мм-170 мм) Големи 6.7"-8.1" (170 мм-205 mm).

Декларирани својства

Најдобри предлози