Види Бендови за Мажи Жени, Силикони Smart Watch Бендови, Прилагодлив Спорт Бендови, 20mm Види Рака, Розова Гума Види Бендови

Види Бендови за Мажи Жени, Силикони Smart Watch Бендови, Прилагодлив Спорт Бендови, 20mm Види Рака, Розова Гума

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Компатибилност : се Вклопува сите 20mm види модели , се работи за Rinsmola smart watch.Важно е дека вашата види е повлечи ширина е точната ширина на бендот можете да одберете или пролет барови ќе не одговара правилно.Водоотпорен : Силикони види бенд е направен од флексибилни еластомер водоотпорен материјал.Тие се меки , лесни и безбедно да се носат.Исто така, пот, дожд, поздравниот, отпорен на вода.Издржливи и Удобно : замена спорт метал бенд со тока и две fastener прстен карактеристики стабилен и сигурен перформанси е доволно тешки за да се задржи на бендот безбеден.Издржливи премиум материјал може да го спречува кожата од иритација.Многу меки и удобни за носење.Лесно Swap : Замена wristbands доаѓа со адаптер на двете страни, кои се заклучува прецизно и јасно за да се види интерфејс.Трампа бендови секојдневно во секунди за да одговара со вашиот види.Едноставно слајд брзо ослободување knob со прст.Производ Големина : Оваа ставка го содржи две замена рака големини, 3,7 инчи и 4.9 инчи.Одговара на сите мажи, жени и унисекс-детето.И е погодна за врвка за околу големини 0.39 да 9.25 инчи.

Декларирани својства

Најдобри предлози