FFENFEI Види Бенд Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување Прилагодливи Замена Wristband Додаток Мала Големина (19cm) 1

FFENFEI Види Бенд Компатибилен за Fitbit Luxe, Меки Силиконски Боја Печатени Види Рака Хривнија Брзо Ослободување

Залиха
DEN 239.76
Износ:

[Лесно да се Замени]: спорт рака за Fitbit Luxe е многу лесно да се intall и да ги отстраните.Сите слики ќе има некоја боја разлика под различни светлосни и екранот. [Повеќе Избори]: Повеќе модерни бои за да го изберете.Ако има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас без двоумење.Лизгајте го конектори за да го види,ритам под прстенот може лесно да се поправи на тракерот.Боја и големина на пакување метод на додатоци и надворешното пакување, ве молиме обратете се до конкретната ситуација.

Декларирани својства

Најдобри предлози