П-Грав Watchband, Компатибилен со Големото Јаболко се Види 42mm / 44mm, Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband Додаток // Шарени Флип Апостолки Шема

П-Грав Watchband, Компатибилен со Големото Јаболко се Види 42mm / 44mm, Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband

Залиха
DEN 406.80
Износ:

Замена види бенд компатибилен со Apple Види 42 / 44 mm ( Сите Серија ).Големината : За Врвка За Околу Големината 5.3"-7.6".Материјал : Премиум СТП кожа.Инсталација : Нерѓосувачки Челик адаптери вклучени.Илјадници Дизајни на располагање, ве молиме посетете го П-ГРАВ продавница.П-Грав Watchband, Компатибилен со Големото Јаболко се Види 42/44mm, Замена на Кожа Бенд Хривнија Рака Wristband Додаток // Шарени Флип Апостолки Шема.

Декларирани својства

Најдобри предлози