Компатибилен со Сончогледово Apple Види Бенд 40mm Жените со Екран Заштитник Случај, Моделот Печатени Стакло Екран Заштитник и Замена Силикон Wristband Рака за iwatch Серија 6 5

Компатибилен со Сончогледово Apple Види Бенд 40mm Жените со Екран Заштитник Случај, Моделот Печатени Стакло

Залиха
DEN 239.76
Износ:

[Компатибилни Модели] : На силициум флорални wristbands и модел печатени случаи се компатибилни со apple види бенд 38mm 40mm 42mm 44mm SE Серија 6 Серија 5 Серија 4 Серија 3 Серија 2 Серија 1 Спорт & Издание.Ве молиме изберете ја точната големина.Прилагодлива големина помеѓу 4.7"-7.9 "( 120mm-200mm).Одговара за сите. [Бенд и Одделни појавување на случај] : Внимателен Комбо бенд и случај,вие не треба да купат дополнителни заштитни случај и екран заштитник за вашиот види.Сет со око-фаќање на печатени случај на бендот, разни модерен и убава модел ќе се направи една прекрасна дополнуваат и нов стилски изглед на вашиот часовник. [Флорални Шема Стакло Случај] Две во едно тешко pc случај со изграден во стаклениот екран заштитник.Го штити екранот и куќиштето од scuffs и гребнатини.Овој случај нуди целосна заштита за вашиот iwatch од гребнатини,прашина, 360°целосна заштита и 99% високо ниво на транспарентност. [Бенд и Случајот Материјал] : Бендови направени од премиум силиконски материјал со напредно печатење занает.добро се вклопува со различни тимови и прилики.Случајот е направен од премиум поликарбонат, без деформација и забите, ги штити Види и околу рабовите од удари или гребење. [Она што ќе добиете] : 1 печатени бенд и 1 појавување на случај.Најдобар подарок за жени, девојки и пријатели и за Божиќ, Годишнина, Роденден, Денот на Вљубените или на Денот на Мајката. 24 часа Услуги на Клиентите, Било какви проблеми во врска со нашата види бендови и случај, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози