Leotop Компатибилен со Apple Види Серија 6 5 4 SE Случај 44mm 40mm, Супер Тенок Браник Заштитник КОМПЈУТЕР Хард Корица Лесни Тенок Shockproof Додатоци Мат Рамка Компатибилна iWatch (Зла

Leotop Компатибилен со Apple Види Серија 6 5 4 SE Случај 44mm 40mm, Супер Тенок Браник Заштитник КОМПЈУТЕР Хард

Залиха
DEN 239.76
Износ:

Совршено Компатибилни за Apple Види 40mm Серија 6 5 4(2018 Порака) SE, елегантни и лесен дизајн за браник случај додатоци додава минимална гломазна на вашиот часовник.Издржливи и PC материјал за покривање на страна и рабови, малку повисока рабовите дизајн заштитна вашиот види површина, спречува гребнатини и носат.Лесно да го инсталирате или отстраните браник случај компатибилен со iwatch.Изложени копчиња и бендот вметнете за брз и лесен пристап.Поклопецот се види свиткани рабови добро, ве молиме имајте на ум не вклучувајќи екран заштитник така што нема да влијае на вашето корисничко искуство.Leotop обезбедува 36 Месеци' Гаранција, доколку постои било каков проблем, контактирајте со нас веднаш, ние ќе обезбедиме 100% задоволување решение ПОБРЗО.

Декларирани својства

Најдобри предлози