ПОЧЕТЕН ЕК Премија од не ' Рѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница Сет на 2 - Прилагодлив Керамички Морска Сол Мелница & Пипер Мелница - Висока Чаша Сол и црн Пипер Shake

ПОЧЕТЕН ЕК Премија од не ' Рѓосувачки Челик Сол и црн Пипер Мелница Сет на 2 - Прилагодлив Керамички Морска

Залиха
DEN 959.76
Износ:

ВИСОК КВАЛИТЕТ на СТАКЛО - БРАНЕА од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, СОЛ И црн ПИПЕР МЕЛНИЦА СЕТ : Дома ЕЗ Сол и црн Пипер Мелници се лесни за контрола и направи на највисок степен на не-корозивен, бранеа од Нерѓосувачки Челик, и BPA Free стаклено шише.Ние сме убедени дека ќе уживате нашите refillable зачин мелница сетови.Сол и црн пипер брусилки имаат мелење механизам на врвот на shakers, обезбедување сол и црн пипер завршува само за вашата храна, не се сите над вашата маса или контра.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК КАПАК КАПИ = СВЕЖИ ЗАЧИНИ & ЧИСТИ ШАЛТЕРИ : Нашата цврсто запечатени нерѓосувачки челик капак држи вашиот Хималаите морска сол, жито пипер мешавина, & свежи зачини и долготрајни со одржување од влага.Оваа сол мелница и црн пипер мелница собата е модерен, елегантен и пријателски кориснички прилог на вашата кујна.

Декларирани својства

Најдобри предлози