MTFY Црна Салон Кабинет Ѕид Станици Косата Класичен Заклучување Складирање Убавина Коса Салон за убавина Спа Опрема Берберот Станици за Стилист Коса Салон Бербер

MTFY Црна Салон Кабинет Ѕид Станици Косата Класичен Заклучување Складирање Убавина Коса Салон за убавина Спа

Залиха
DEN 2303.76
Износ:

【Високо Квалитетен Материјал】- Направен од висок квалитет, еко-пријателски и издржливи МДФ материјал и честички одбор, станицата е топлина и отпорен на гребење за долго време се користи и лесно се грижи.Опремени со супериорен квалитет додатоци, како што се анти- ' рѓа Алуминиум Легура се справи, лизгачки Метал фиока песна, Метал амортизерите зглоб, ABS пластика rimmed ракави. 【Модерните Мулти-функционални Станица】- Кој модерен дизајн, едноставен класичен салон ѕид станица ќе биде голем плус на секој салон.Оваа станица со доволно меморија е совршен за професионална употреба во убавина или коса салон, исто така, може да се користи како облекување маса за дома, итн. 【Пространа Складирање Станица】- салонот станица има голем простор за различни убавина алатки како шампон, крпи, удар фен и редовни виткање железо итн.Нашите професионални салон за убавина станица е дизајниран карактеристики голем простор за складирање,кој може да се сместат многу работи.Можете да ги користите во салон, бербер, бања и сл. 【Лесно Чистење & Инсталација】- ги Вклучува сите неопходни додатоци, како што монтажа голема заграда и завртки за лесна инсталација.Мазен и здрав инженерните дрво е отпорен на вода и со влажна крпа може да се избрише валкани дамка лесно од површината. 【Брза Испорака и Услуга】- НИ Склад & Испорака за брза испорака.За секој проблем со предмет или цел, контактирајте со нас слободно.Ние ќе се обезбеди задоволување на решение во рок од 24 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози