Byemess Големи Зачин Рек Организаторот за Врати, или Ѕид Месеци - Поединец Полици - Простор за Заштеда на енергија за Кабинет, Ковчегот, Countertop, Провизии, 4 Пакети, 3.5, Среб?

Byemess Големи Зачин Рек Организаторот за Врати, или Ѕид Месеци - Поединец Полици - Простор за Заштеда на енергија

Залиха
DEN 503.76
Износ:

【Организирате Вашите Предмети и ослободи Простор】 лавици може да се трансформира вашиот простор од хаос на шишиња и лименки во организирана област, особено кога живеете во мал стан.8") конзерви и погоден за 3.2") или 44 (φ1.Сега никогаш не ќе мора да се погоди ако имате нешто или да се грижите за наоѓање нешта кои истечен, и не треба да се ископа бескрајно преку кабинет за да го најдете вашиот секојдневните предмети, можете лесно да ги најдете.На дното е рамна и стабилна, можете да го поставите директно на рамна површина и се движи како што е потребно.2"),толку повисоки или помали работи не падне одново. 4 полици може да се одржи 20 (φ2.На база(8 челични жици)- 2,5 mm дијаметар,тие може да се користи за долго време без издаденост, колапс или кос, и објекти ќе не слајд во центар. 【Висока прилагодливост, Голем Капацитет】 Разноврсна за зачини шишиња, toiletries, медицина шишиња или што и други мали контејнери. 【Две Флексибилни Методи за Лесна Инсталација】 транспарентни нано лепак кој може да носи 5kg или 301 само-прислушување завртки ви овозможува лесно да инсталирате полици на ѕидот или од врата на врата; пократките завртки се задоволат потребите на потенки врати, избегнување на завртки од излегува од другата страна. усна од напред и од страна на рек доаѓа до совршен висина(3. 【Нерѓосувачки Челик Рамка, Нема Нарушување】 надворешниот рамка - 4mm дијаметар, тоа нема да се деформира или попуштат кога падна од голема височина.【Индивидуални Решетката да Обичај се Вклопуваат во Простор】 Можете да ја прилагодите растојанието помеѓу полиците според висината на шише, без да се грижиш за садот дека е премногу висока не може да се стави во.

Декларирани својства

Најдобри предлози