Метал Зачин Рек Ѕид Виси Полици 2 Пакет Црна Складирање организатор на Кабинет Вратата Провизии Кујна Бања Резерви (9.8 инчи должина)

Метал Зачин Рек Ѕид Виси Полици 2 Пакет Црна Складирање организатор на Кабинет Вратата Провизии Кујна Бања Резерви

Залиха
DEN 479.28
Износ:

[Модерна & Едноставен Дизајн Стил] Ѕид монтирани зачин решетката е дизајниран со заоблени агли, која е едноставна форма и домот, во комбинација со домашна стил.Тоа е едноставен, практичен зачин багажник, но исто така и елегантна декорација во кујната.Уникатен виси дизајн, лесно да се размонтираат и лесно да се чисти. [ДВЕ НАЧИН ДА INATALL] Можете да изберете СУПЕР СИЛНО ЛЕПИЛО или ЗАВРТКА за да се качи на поддршка рамка на ѕидот, прво, а потоа се стави на постоечкиот полица врз него.Сите монтажа завртки и fixings вклучени.Тоа е многу лесно да се инсталира. [МУЛТИ-ЦЕЛ] Не ги користите само како зачин rack во кујната, но исто така се користи како тоалет организатор складирање Toiletries и козметика,или како подвижна полици за лименки и тегли во Провизии и занает материјали, мала фабрика тенџере и други gadgets,. [ИЗДРЖЛИВИ МЕТАЛНА МАТЕРИЈАЛ] Виси Леќата рек процес со матирано мат и спреј во боја, оксидација отпор технологија, користејќи долго време без да ' рѓа. [PRATICAL ДИЗАЈН] Димензија на зачин решетката е 9.8(L)*4.9(W)*2.7(H)инчи,на нето-тежина е 0.88 lb.Зачин решетката може лесно да се носат 11 килограми и овој зачин рек организатор е 5in широк, да ви даде голема распределба да се одржи зачин хардвер.Предниот раб е 2in висина доволно да ги задржи вашите предмети од лизга или падне и лесно да ги симнат или стави до вашиот зачини.

Декларирани својства

Најдобри предлози