Џим Палмер Потпишан Авто Autograph 1990 Бејзбол HOF Салата На Славните Годишник - Autographed MLB Списанија

Џим Палмер Потпишан Авто Autograph 1990 Бејзбол HOF Салата На Славните Годишник - Autographed MLB Списанија

Залиха
DEN 1754.40
Износ:

Категорија; Autographed MLB Списанија.Џим Палмер Потпишан Авто Autograph 1990 Бејзбол HOF Салата На Славните Годишник, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Џим Палмер сувенири.Балтимор Orioles сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози