Пол Блер Потпишан Авто Autograph Балтимор Orioles 1971 Година, Годишник - Autographed MLB Списанија

Пол Блер Потпишан Авто Autograph Балтимор Orioles 1971 Година, Годишник - Autographed MLB Списанија

Залиха
DEN 1951.20
Износ:

Категорија; Autographed MLB Списанија.Пол Блер Потпишан Авто Autograph Балтимор Orioles 1971 Година, Годишник, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Пол Блер сувенири.Балтимор Orioles сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози