Jon Rahm Потпишан Autographed Комплетна 'Голф Вари' Списание - ГРБ Појавување Holograms

Jon Rahm Потпишан Autographed Комплетна 'Голф Вари' Списание - ГРБ Појавување Holograms

Залиха
DEN 1199.76
Износ:

Autographed од страна на Џон Rahm.ГРБ со појавување на сериски-нумерирани Холограмот налепници.Голф Вари Списание.Голф Супер Ѕвезда.Доживотна гаранција за автентичноста.Фантастичен "Голф Вари" списание рака-потпишан од страна на PGA голф ѕвезда Џон Rahm.Тоа доаѓа со доживотна гаранција за автентичноста ГРБ со појавување на сериски-нумерирани, подесувате-доказ холограмот налепници.Сите на нашите предмети се гарантира автентичен за живот и се поддржани од страна на нашите 20+ години во autograph бизнис.Сите предмети се рака-потпишан; ние никогаш не продаваме копии или репродукции од било каков вид.

Декларирани својства

Најдобри предлози