МАРВИН WEBSTER -C- #40 (SONICS) НБА Кариера 1975-76 преку 1983-84 (почина во 2009 година) Потпишаа 8x11 Списание Лист - Autographed НБА Списанија

МАРВИН WEBSTER -C- 40 (SONICS) НБА Кариера 1975-76 преку 1983-84 (почина во 2009 година) Потпишаа 8x11 Списание

Залиха
DEN 1175.76
Износ:

Категорија; Autographed НБА Списанија.МАРВИН WEBSTER -C- #40 (SONICS) НБА Кариера 1975-76 преку 1983-84 (почина во 2009 година) Потпишаа 8x11 Списание Лист, Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Марвин Webster сувенири.Сиетл Supersonics сувенири.

Декларирани својства

Најдобри предлози