Rockford Icehogs Годишник 2013-14 Потпишано Од Страна На 26 Играчи

Rockford Icehogs Годишник 2013-14 Потпишано Од Страна На 26 Играчи

Залиха
DEN 1219.20
Износ:

Оваа Rockford Icehogs Годишник 2013-14 беше лично потпишан од страна 26 Rockford Icehogs играчи.На autograph е 100% вистински, доаѓа со Сертификат За Автентичност, и подесувате доказ C/E холограмот.Годишникот беше купена директно од Rockford Icehogs.Плус тврда пластика врвот loader.

Декларирани својства

Најдобри предлози