3 Пакет Mens Дебели Зимски Перница Поместена Топло Ниска Намали Термички Глуждот Патики Чорапи

3 Пакет Mens Дебели Зимски Перница Поместена Топло Ниска Намали Термички Глуждот Патики Чорапи

Залиха
DEN 167.76
Износ:

Има 4 бои и тие се машина перат.Саќе Топ-Овие чорапи имаат не се обврзувачки саќе врвот кој нема да се копа во глуждот.Тие, исто така, имаат мазна пети цвест да помогне да се избегнат иритација.Mesh Venting - На чорапи мрежа venting панели во текот на сплетам на чорапи за breathability.Машина За Миење.Бранеа Внатре - тие се бранеа внатре за подобра изолација, одржување на топлина поблиску до нога.Тие, исто така, имаат мазна пети цвест да помогне да се избегнат иритација.Нашите термички тренер чорапи се корисни, бидејќи тие нудат топлината на редовни термички чорапи, но во разноврсна и удобно ниска намали должината.Дополнителни Детали за Производот - 3 пара - 6-11 велика БРИТАНИЈА 39-45 ЕУ 7-12 НАС - Глуждот Тренер Чорапи - Термо - Не-Обврзувачки - Лак поддршка - Mesh venting - Мазна пети споеви - Бранеа внатре - Cushioned единствена - 84% Акрил, 14% Polyamide, 2% Elastane.Овие чорапи имаат многу голема карактеристики кои ги прават екстра удобни и одлична за ладно време.Тоа е зошто нашите термички тренер чорапи се толку корисно, тие нудат и топлината на редовни термички чорапи, но во разноврсна и удобно ниска намали должината.Како што нив се бранеа внатре за подобра изолација, одржување на топлина поблиску до нога.Адвокатско Термички Тренер Чорапи најдоброто нешто Во врска со зимата е заокружување топло, но, понекогаш ќе треба топол пар тренер чорапи.Cushioned единствена - Тие се, исто така, cushioned за подобрена удобност во текот носат, заедно со својот лак бенд за безбедна се вклопуваат и подобрена удобност.

Декларирани својства

Најдобри предлози