Duffel Торба Тропски Црвено Hibiscus Цвет Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Тропски Црвено Hibiscus Цвет Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, може да се прилагоди на должината на рака да го носат duffle кеса на вашето рамо или направи тоа крст на вашето тело, или само tote со рака-се носат на рака.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.Тоа е голема duffel за салата, пливање, спортски, тренингот, патување, преку ноќ, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.

Декларирани својства

Најдобри предлози