Duffel Торба Лимони Ленти Салата Патна Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Лимони Ленти Салата Патна Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.6 x 9 x 9 инчи.Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.

Декларирани својства

Најдобри предлози