Duffel Торба Бохемски Сонцето Месечината Ѕвезда Салата Торба за Мажи Жени Duffle Торба

Duffel Торба Бохемски Сонцето Месечината Ѕвезда Салата Торба за Мажи Жени Duffle Торба

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Тоа е голема duffel за салата, пливање, спортски, тренингот, патување, преку ноќ, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.

Декларирани својства

Најдобри предлози