Duffel Торба ноќта на Вештерките Ноќ Тикви Месечината Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Duffel Торба ноќта на Вештерките Ноќ Тикви Месечината Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.6 x 9 x 9 инчи.Пространа Спортски Сали Торба : 1 главни пространа оддел за essentials, 2 надвор патент џебови за мали предмети, 1 внатрешниот патент џеб.Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Тоа е голема duffel за салата, пливање, спортски, тренингот, патување, преку ноќ, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, може да се прилагоди на должината на рака да го носат duffle кеса на вашето рамо или направи тоа крст на вашето тело, или само tote со рака-се носат на рака.

Декларирани својства

Најдобри предлози