Duffel Торба Van Gogh Цвеќиња Поле Салата Торба Патување Duffle Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Van Gogh Цвеќиња Поле Салата Торба Патување Duffle Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, може да се прилагоди на должината на рака да го носат duffle кеса на вашето рамо или направи тоа крст на вашето тело, или само tote со рака-се носат на рака.Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.

Декларирани својства

Најдобри предлози