Duffel Торба Црвени Срца Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Црвени Срца Спортски Сали Торба Duffle Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Тоа е голема duffel за салата, пливање, спортски, тренингот, патување, преку ноќ, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Монтажни Треба да Врвка : Удобно, трајни и прилагодливи рамо, рака кој може да биде рачна ташна, гласник торба или крст торба како ви се допаѓа, големи се носат на duffel торба погоден за патување, бизнис патување и кампување.

Декларирани својства

Најдобри предлози