Duffel Торба Сирена Скала Салата Торба за Мажи Жени Duffle Торба

Duffel Торба Сирена Скала Салата Торба за Мажи Жени Duffle Торба

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Пространа Спортски Сали Торба : 1 главни пространа оддел за essentials, 2 надвор патент џебови за мали предмети, 1 внатрешниот патент џеб.Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.

Декларирани својства

Најдобри предлози