Спортски Сали Торба Божиќ Gnomes Патување Duffel Торба за Мажи Жени

Спортски Сали Торба Божиќ Gnomes Патување Duffel Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, може да се прилагоди на должината на рака да го носат duffle кеса на вашето рамо или направи тоа крст на вашето тело, или само tote со рака-се носат на рака.Патување Duffel Торба : Тоа може да се користи како салата торба, тренингот торба, спортска торба, танц торба, преку ноќ торба, се носат во торба, weekender торба, шопинг торба, само во случај торба, или патна торба.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.

Декларирани својства

Најдобри предлози