Duffel Торба Елени Дрво Шума Салата Патна Торба за Мажи Жени

Duffel Торба Елени Дрво Шума Салата Патна Торба за Мажи Жени

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.Со прилагодливи и монтажни рамо, рака, може да се прилагоди на должината на рака да го носат duffle кеса на вашето рамо или направи тоа крст на вашето тело, или само tote со рака-се носат на рака.Совршена Големина : Duffle торба за жените и мажите мерење 17.6 x 9 x 9 инчи.Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Пространа Спортски Сали Торба : 1 главни пространа оддел за essentials, 2 надвор патент џебови за мали предмети, 1 внатрешниот патент џеб.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.

Декларирани својства

Најдобри предлози