Duffle Торба Велигденски Зајак Опашка Јајца Duffel Торба Патување Спортски Сали Торба

Duffle Торба Велигденски Зајак Опашка Јајца Duffel Торба Патување Спортски Сали Торба

Залиха
DEN 479.76
Износ:

Доволно голема за работа travel или плажа оклопни.Салата Торба за Жените и Мажите, Duffel Торба за Спорт, спортски сали и Викенд Оклопни, Полиестер Платно Duffle Торба Лесни Carryon Gymbag.6 x 9 x 9 инчи.Овој спортски duffel перниче е многу погодна за салата, пливање, спортски, туристички, викенд, во текот на ноќта, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Салата Торба Материјал : Направен од висок квалитет на платно полиестер платно, лесен, дише и издржливи.Тоа е голема duffel за салата, пливање, спортски, тренингот, патување, преку ноќ, јога, кампување, планинарење и многу активности на отворено.Тоа исто така може да се користи како дома валкани алишта преграда, совршен подарок за мажите и жените.

Декларирани својства

Најдобри предлози